ROADSCAN MASTER

Kazadan önce ve kazadan sonraki tüm görüntüleri hafızasına kaydeder. Ayrıca aracın hızlanma durumu ve GPS sayesinde Dünya üzerindeki konumu hakkında bilgi verir.

Bu program yazılımı, yapılan kazayı GOogle map ile baĞlanıp kazanın tam yerini ve zamanını tesbit eder. Bu cihazda 100 defa Google haritasını kullanmak ücretsizdir. Daha sonra tekrar satın alabilirsiniz.

 

ROADSCAN MASTER?

 

. Video ve data fonksiyonlarını sürüş sırasında ve kaza anında MINI-SD hafıza kartına kaydeder.

. Bilgileri çok basit bir şekilde kaydeder.
Eğer bu bilgilerin kaydı çok uzun sürerse (uzun yol gibi) daha büyük bir hafıza kartı kullanmak gerekir. Kaydın süresi hafıza kartının boyutlarıyla alakalıdır.

. Kesintisiz güç kaynağı normal kayıt fonksiyonlarını kontrol eder. Büyük bir kaza esnasında güç kaynağı kesilebilir. Fakat bu durumda cihazın içindeki videolar hafızaya alınır ve veri kaybı önlenmiş olur.

. Takıp çıkarılabilir hafıza kartı acil durumlarda hafızasındaki bilgileri saklar. Eğer cihazın içine hafıza kartı koymak unutulmuşsa cihaz 1 defaya mahsus bu kaydı kendi hafızasına yapar.

. Cihazın kendini kilitleme fonksiyonu: Cihazla birlikte gelen hafıza kartını kullanmak şartıyla görüntüleri kaydeder. Bu özellik kaza esnasında bilgi kaybını önler ve başka kişilerin cihaz üstünde herhangi bir şey yapmasını önlemiş olur.

. Kazadan 14 saniye önce ve kazadan 6 saniye sonrasını kayıt etme özelliği kişinin isteğine göre cihazın ayarlar bölümünden değiştirilebilir, genişletilebilir. Cihaz fabrika tarafından kazadan 14 saniye önce ve kazadan 6 saniye sonrasını kaydedecek şekilde ayarlanmıştır. İsteğe göre sadece kazadan önceki 14 saniyelik zamanı 24 saniye, 34 saniye olarak kullanıcı yazılımından değiştirebilir.


 

VİDEO GÖRÜNTÜ KAYDEDİCİ

. Kazayı otomatik olarak 3 boyutlu algılar

. Kaza 3 boyutlu olarak kaydedilir

. Sürüş Kayıt Fonksiyonları: (Zaman, Tarih, GPS, Kazanın Yapıldığı andaki hızı ve zamanının kaydı)

. Kolaylıkla kazadan 14 saniye öncesi ve sonrasını video görüntüsü olarak kaydeder.

. Data yönetici Fonksiyonu: Data yolu, kullanıcı bilgileri ve data bilgileri.

.Yüksek kalitesiyle Drive Recording Sistemi Yazılımı sadece Windows 2000 / XP ve VISTA işletim sistemleriyle çalışmaktadır.

 

Kaza Raporunun Analizi

Önden Çarpma Arkadan Çarpma Fren Durumu Dönüşler

 

Adres: İstanbul Cad. No: 4/1 ULUS - ANKARA - TURKEY Tel :+90 (312) 312 1618 Email: info@daylanspor.com